Nalezení vnitřního průvodce

Již od roku 1995 se zabývám svými sny a sny druhých lidí jako cestou sama k sobě. Velmi mě ovlivnila kniha Jany Heffernanové Tajemství dvou partnerů. V této knize J.Heffernanová ukazuje, že sny jsou jazykem naší duše, našeho nevědomí, našeho druhého já - které se s námi prostřednictvím jazyka symbolů snaží komunikovat. Pokud se tomuto jazyku naučíme, pak nalezneme svého vnitřního průvodce - svou moudrost a své nejhlubší vedení. Kontakt s vlastní duší, která nás - necháme-li se - každou noc povede k našemu autentickému bytí. Postupně jsem si vytvořila svůj vlastní způsob práce se sny (kombinuji ho zejména s tarotovými kartami a aktivní imaginací), a protože tento přístup funguje nejen mě, ale i lidem okolo mě, ráda bych ho zprostředkovala dalším, kteří mají chuť lépe rozumět svým snům.

Tato práce se sny je jednak skupinová - kdy se potkáme 5 x á 14 dní (tedy po dobu 2,5 měsíců) ve skupině cca 4 - 8 lidí na 2,5 hod a sdílíme svoje sny a hledáme jejich význam. Tato skupinová práce se může kdykoliv opakovat tak dlouho, jak člověk uzná za vhodné - dokud se necítí dostatečně komfortně, aby se svými sny pracoval sám.

Za druhé může být tato práce se sny individuální - zde je konkrétní forma, čas a způsob domluven tak, aby vyhovoval danému člověku.

Cena: 300 Kč/ za skupinovou akci